Financování zakázek

Zateplení fasád, revitalizace
Střechy
Práce horolezeckou technikou
sklepní kóje
Okna
Výškové práce
Zámečnictví, zábradlí
Lešení, plošiny
Drcený polystyren
Foukaná izolace
Měření termokamerou
Ostatní stavební servis

Rekonstrukce šikmé střechy
V měsíci květnu jsme formou subdodávky rekonstruovali střechu na bytovém domě. Provádělo se kompletní přelaťování včetně instalace nové folie a jako krytina byla zvolená krytina RUUKKI včetně příslušenství.
Rekonstrukce šikmé střechy
V památkové zóně jsme dle požadavků investora a památkářů rekonstruovali část střechy a komínová tělesa, jako krytina byla zvolena vláknocementová střešní taška Česká šablona od firmy Cembrit.
Rekonstrukce ploché střechy
Rekonstrukce ploché střechy. Byla použita polystyrenová izolace s nakašírovaným asfaltovým pásem Polydek, která se připevnila k podkladu speciální lepící pěnou INSTS-STIK. Jako vrchní vrstva byl použit asfaltový modifikovaný pás s břidličným posypem.
Rekonstrukce ploché střechy
Pokračování k předešlé fotografii. Detail lepení polystyrenu s nakašírovaným asfaltovým pásem speciální lepící pěnou INSTA-STIK.
Rekonstrukce ploché střechy
Pokračování k předešlé fotografii. Detail natavení vrchního modifikovaného pásu s břidličným posypem.
Rekonstrukce šikmé střechy
Rekonstrukce šikmé střechy, na kterou byla použita bitumenová střešní krytina IKO - pravoúhlý třílist třpytivě černé barvy. Dále se provedlo oplechování odvětrávacích komínků, atik a strojovny z pozinkového plechu. Svody a žlaby, které se také měnily jsou rovněž z pozinkového plechu.
Rekonstrukce šikmé střechy
Pokračování k předešlé fotografii. Detail oplechování odvětrávacích komínků.
Rekonstrukce šikmé střechy
Pokračování k předešlé fotografii. Detail oplechování strojovny.
Rekonstrukce šikmé střechy
Rekonstrukce šikmé střechy. Jako střešní krytina se použily bitumenové střešní šindele IKO - pravoúhlý třílist třpytivě černé barvy. Proběhla výměna klempířských prvků (okapy, svody, oplechování komínu).
Rekonstrukce komínového tělesa
Oprava komínu spočívala v odstranění nesoudržných cihel a oprava vodorovných spár. Postup byl - napenetrování, natažení lepidla, vtlačení perlinky a rohů, zbroušení povrchu a další natažení vrstvy lepidla. Na požadavek investora nebyla provedena finální úprava, která mohla být natažení omítky nebo natření fasádní barvou.
Rekonstrukce a zateplení ploché střechy
Rekonstrukce střechy panelového domu. Byla použita polystyrenová izolace s nakašírovaným asfaltovým pásem Polydek, která se mechanicky přikotvila k podkladu. Jako vrchní vrstva byl použit asfaltový modifikovaný pás s břidličným posypem. Dále se provedlo oplechování atiky z pozinku a osazení ventilačních turbín Lomanco a výměna hromosvodu.
Rekonstrukce šikmé střechy
Rekonstrukce šikmé střechy na kterou byla použita střešní krytina Tondach - Brněnka 14. Klempířské prvky jsou z materiálu pozink - lakovaný Ral 8017(hnědý). Střešní okna jsou od výrobce Velux ve stejné barvě jako klempířské prvky.
Rekonstrukce šikmé střechy
Rekonstrukce šikmé střechy budovy hostince a kanceláře místního úřadu. Byla použita pálená krytina Tondach - Stodo 12 a klempířské prvky z mědi - Cu. Na střeše se prováděli drobné tesařské úpravy krovu. Rekonstrukce byla financována za pomoci dotačních fondů EU.
Rekonstrukce šikmé střechy
Pokračování k předešlé fotografii.
Klempířské práce
Oplechování komínového tělesa z mědi - Cu.

© 2008 výškové práce SOVA || Havai - tvorba webových stránek || mail