Financování zakázek

Zateplení fasád, revitalizace
Střechy
Práce horolezeckou technikou
sklepní kóje
Okna
Výškové práce
Zámečnictví, zábradlí
Lešení, plošiny
Drcený polystyren
Foukaná izolace
Měření termokamerou
Ostatní stavební servis

Rekonstrukce šikmé střechy
Pokračování k předešlé fotografii. Detail olemování výtahové šachty.
Rekonstrukce šikmé střechy
V měsíci květnu jsme rekonstruovali střechu a komínová tělesa na bytovém domě. Provádělo se kompletní přelaťování včetně instalace nové folie a jako krytina byla zvolená betonová taška Bramac Max včetně příslušenství. Vzhledem k nedostatku financí investora jsme střechu provedli NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ. Více info o této finanční službě SovaBEZ klikněte zde. Splátky BEZ NAVÝŠENÍ !!!
Rekonstrukce šikmé střechy
Pokračování k předešlé fotografii. Detail nástřešního žlabu z Titanzinku.
Rekonstrukce šikmé střechy
V měsíci květnu jsme formou subdodávky rekonstruovali střechu na bytovém domě. Provádělo se kompletní přelaťování včetně instalace nové folie a jako krytina byla zvolená krytina RUUKKI včetně příslušenství.
Rekonstrukce šikmé střechy
V památkové zóně jsme dle požadavků investora a památkářů rekonstruovali část střechy a komínová tělesa, jako krytina byla zvolena vláknocementová střešní taška Česká šablona od firmy Cembrit.
Rekonstrukce ploché střechy
Rekonstrukce ploché střechy. Byla použita polystyrenová izolace s nakašírovaným asfaltovým pásem Polydek, která se připevnila k podkladu speciální lepící pěnou INSTS-STIK. Jako vrchní vrstva byl použit asfaltový modifikovaný pás s břidličným posypem.
Rekonstrukce ploché střechy
Pokračování k předešlé fotografii. Detail lepení polystyrenu s nakašírovaným asfaltovým pásem speciální lepící pěnou INSTA-STIK.
Rekonstrukce ploché střechy
Pokračování k předešlé fotografii. Detail natavení vrchního modifikovaného pásu s břidličným posypem.
Rekonstrukce šikmé střechy
Rekonstrukce šikmé střechy, na kterou byla použita bitumenová střešní krytina IKO - pravoúhlý třílist třpytivě černé barvy. Dále se provedlo oplechování odvětrávacích komínků, atik a strojovny z pozinkového plechu. Svody a žlaby, které se také měnily jsou rovněž z pozinkového plechu.
Rekonstrukce šikmé střechy
Pokračování k předešlé fotografii. Detail oplechování odvětrávacích komínků.
Rekonstrukce šikmé střechy
Pokračování k předešlé fotografii. Detail oplechování strojovny.
Rekonstrukce šikmé střechy
Rekonstrukce šikmé střechy. Jako střešní krytina se použily bitumenové střešní šindele IKO - pravoúhlý třílist třpytivě černé barvy. Proběhla výměna klempířských prvků (okapy, svody, oplechování komínu).
Rekonstrukce komínového tělesa
Oprava komínu spočívala v odstranění nesoudržných cihel a oprava vodorovných spár. Postup byl - napenetrování, natažení lepidla, vtlačení perlinky a rohů, zbroušení povrchu a další natažení vrstvy lepidla. Na požadavek investora nebyla provedena finální úprava, která mohla být natažení omítky nebo natření fasádní barvou.
Rekonstrukce a zateplení ploché střechy
Rekonstrukce střechy panelového domu. Byla použita polystyrenová izolace s nakašírovaným asfaltovým pásem Polydek, která se mechanicky přikotvila k podkladu. Jako vrchní vrstva byl použit asfaltový modifikovaný pás s břidličným posypem. Dále se provedlo oplechování atiky z pozinku a osazení ventilačních turbín Lomanco a výměna hromosvodu.
Rekonstrukce šikmé střechy
Rekonstrukce šikmé střechy na kterou byla použita střešní krytina Tondach - Brněnka 14. Klempířské prvky jsou z materiálu pozink - lakovaný Ral 8017(hnědý). Střešní okna jsou od výrobce Velux ve stejné barvě jako klempířské prvky.

© 2008 výškové práce SOVA || Havai - tvorba webových stránek || mail