Financování zakázek

Zateplení fasád, revitalizace
Střechy
Práce horolezeckou technikou
sklepní kóje
Okna
Výškové práce
Zámečnictví, zábradlí
Lešení, plošiny
Drcený polystyren
Foukaná izolace
Měření termokamerou
Ostatní stavební servis

Rekonstrukce střechy
Nejprve jsme zdemontovali stávající krytinu a poté pokložili novou, kterou je lakovaný trapézový plech.
Rekonstrukce střechy
Nejprve jsme zdemontovali původní střešní krytinu, poté jsme nainstalovali podkladní pás IKO Armourbase a nakonec jsme položili novou střešní krytinu IKO Superglass - Aristocrat 3T. Součástí rekonstrukce byla také výměna klempířských prvků a střešních výlezů.
Rekonstrukce střechy
Nejdříve se zdemontovala původní krytina, poté jsme na stávající bednění, které bylo v dobrém stavu, nainstalovali kontaktní folii a položili novou střešní krytinu - Tondach Bobrovka.Kromě pokládky krytiny jsme také rekonstruovali komínová tělesa.
Rekonstrukce střechy
Pokračování k předešlé fotografii. Detail oplechování střešního vykýře tvaru volského oka.
Rekonstrukce střechy
Pokračování k předešlé fotografii. Detail hřebene valbové střechy.
Rekonstrukce střechy
Pokračování k předešlé fotografii. Detail komínové lávky.
Rekonstrukce střechy
Rekonstrukce střešní krytiny, kde jsme pokládali novou střešní krytinu (Tondach - Bobrovka) včetně výměny folie a laťování.
Rekonstrukce střechy
Rekonstrukce střechy, kde jsme pokládali falcovanou krytinu z TiZn plechu včetně výměny bednění a pojistné folie.
Rekonstrukce střechy
Pokračování k předešlé fotografii.
Rekonstrukce ploché střechy
Nejprve se odbourali stávající vrstvy až k nosné části. Poté jsme střechu zateplovali spádovými klíny z minerální vaty. Jako krytinu jsme instalovali měkčené PVC ve světle šedé barvě. Dále jsme na střeše montovali nové klempířské prvky, včetně odvětrání střechy a střešních vpustí.
Rekonstrukce střechy bytového domu
Nejprve jsme zdemontovali původní krytinu, poté jsme pokládali novou krytinu včetně instalace difuzní folie. Nová střešní krytina je od Tondachu - Falcovka 11 v barvě engoba měděná. Na části střechy jsme potom pokládali falcovanou krytinu z TiZn plechu, pod který jsme instalovali speciální folii, která má strukturovanou dělicí vrstvu, která propouští vodní páru a chrání krytinu před účinky zkondenzované vody na jejím spodním povrchu, chrání tak plechové krytiny montované na bednění před korozí. Dále jsme v naší zámečnické dílně vyráběli a následně na střechu montovali, terasu z oceli s žárovězinkovanou úpravou.
Rekonstrukce střechy bytového domu
Pokračování k předešlé fotografii.
Rekonstrukce střechy bytového domu
Pokračování k předešlé fotografii, terasa z oceli s žárovězinkovanou úpravou.
Rekonstrukce ploché střechy
Rekonstrukci ploché střechy na jedné z budov chemického závodu. Nejdřive jsme natavili jako pojistnou hydroizolaci asfaltový pás V60S35, na něj se natavil modifikovaný asfaltový pás s břidličným posypem tl. 40 mm. Dále jsme instalovali klempířské prvky z Pz plechu a nakonec jsme montovali hromosvod.
Rekonstrukce střechy
Rekonstrukce střechy bytového domu, kde jsme překládali původní krytinu od Tondachu Bobrovku. Dále jsme opravili a nově oplechovali komínová tělesa a zateplili vikýře.

© 2008 výškové práce SOVA || Havai - tvorba webových stránek || mail