Financování zakázek

Zateplení fasád, revitalizace
Střechy
Práce horolezeckou technikou
sklepní kóje
Okna
Výškové práce
Zámečnictví, zábradlí
Lešení, plošiny
Drcený polystyren
Foukaná izolace
Měření termokamerou

Nová zelená úsporám a stavební firma SOVA

Cílem programu Nová zelená úsporám je zajistit realizaci opatření vedoucích k úsporám energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech.Podporují se pouze akce realizované na území České republiky a ukončené po vyhlášení programu.

V SOUČASNÉ DOBĚ  PROBÍHÁ TENTO DOTAČNÍ PROGRAM PRO BYTOVÉ A PANELOVÉ DOMY NA ÚZEMÍ NAŠEHO HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY.

Naše firma pro Vás vyhotoví nezbytné kroky, které jsou potřeba k získání dotací, např .: energetický audit, štítek, projektovou dokumentaci, požární zprávu, atd. Dále k samotným stavebním pracím vyřídíme stavební povolení, úvěr a veškeré financování včetně STÁTNÍCH DOTACÍ.

 

 

V případě dotazů kontaktujte našeho obchodního zástupce:

Petr Soukup 777 100 918, info@sovastavebni.cz


Financování obecně:

Vzhledem k tomu, že většina domů je již za hranicí předpokládané životnosti, je nutné, aby většina z nich prošla celkovou rekonstrukcí. Ať je Vaše SVJ či BD nově založené či delší dobu v provozu, kladete si logickou otázku, kde sehnat veškeré potřebné finance na realizaci rekonstrukce. Předpokladem pro zdravý chod Vaší organizace je platba adekvátní částky na m2 do společného fondu oprav. Výše částky hrazenou do fondu oprav, s přihlédnutím na stav domu, provedené rekonstrukce a počet bytů, lze jednoduše vypočítat. I s tímto Vám rádi pomůžeme.Neobejdete se však bez finanční pomoci, kterou pro tento účel zřídilo hned několik státních institucí za podpory Evropské Unie.


Aktuality:

10. 11. 2023

S barevným podzimem přichází i pestrá nabídka článků v nové Prioritě. Je možné získat dotační podporu pro nově stavěné pasivní školy a školky.

12. 03. 2020

Priorita přináší mix dotačních příležitostí a úspěšných projektů

V aktuálním vydání informujeme o dotacích na environmentální vzdělávání, úspěšných projektech i o již schválených záměrech.

06. 11. 2020

Listopadová Priorita přináší inspirativní projekty i důležité rady

Jaké jsou nejúspěšnější adaptační projekty? Jaké nejdůležitější termíny není radno zameškat? Jak funguje potravinová banka? Nejen na tyto otázky najdete odpověď v novém čísle Priority.

16. 10. 2020

Omezení úředních hodin Fondu

V souladu s nařízením vlády omezuje Státní fond životního prostředí ČR s účinností od 12. října 2020 úřední hodiny podatelny a krajských pracovišť Fondu na pondělí od 8 do 13 hodin a středu od 12 do 17 hodin.

11.09.2020

Změna vyhlášky o energetické náročnosti budov

Dne 1. 9. 2020 nabyla účinnosti nová vyhláška č. 264/2020 Sb., o energetické náročnosti budov (dále jen také „nová vyhláška“), která v plném rozsahu nahradila původní vyhlášku č. 78/2013 Sb.

15.05.2020

Zvyšujeme dotaci na zelené střechy

Od 15. 5. 2020 se výrazně navyšuje finanční podpora na výstavbu vegetačních neboli zelených střech z programu Nová zelená úsporám. Místo původních 500 Kč dosahuje nově příspěvek 800 Kč na metr čtvereční její půdorysné plochy.

16.04.2020

Nová zelená úsporám pomůže oživit ekonomiku po koronavirové krizi

Dalším programem, který pomůže zmírnit dopady koronavirové krize na českou ekonomiku, je Nová zelená úsporám. Program MŽP a SFŽP ČR zaměřený na energeticky úsporné renovace, stavby domů a zdroje energie jede na plné obrátky a domácnostem může ušetřit i stovky tisíc korun.

16.03.2020

Prodlužujeme termíny pro doručení podkladů k žádostem.

S ohledem na mimořádnou epidemiologickou situaci a přijatá bezpečnostní opatření prodlužuje Státní fond životního prostředí ČR všem žadatelům o podporu z programů Nová zelená úsporám a Dešťovka termíny pro doručení podkladů k žádostem do 30. 6. 2020. Tato změna se týká podkladů doručovaných při podání žádosti, dokládání realizace či na základě výzvy k doplnění.

02.03.2020

Novinky v Nové zelené úsporám – více peněz na opravy bytových domů, až 200 tisíc na nákup úsporného bytu.

Od března program Nová zelená úsporám nabízí několik novinek. Vlastníci bytových domů získají vyšší příspěvek na modernizaci bytových domů v Praze. Domácnosti, které své bydlení teprve plánují, mohou sáhnout po dotacích na nákup nového pasivního domu či bytu.

21.02.2020

Dotace na bydlení jdou na dračku. Poradíme jak na ně.

Půl milionu korun na renovaci či stavbu domu? Není problém. Máme tipy, jak na to. Získat dotaci z programu Nová zelená úsporám je totiž jednodušší, než se může zdát. Přínosem pro vás bude nejen finanční úspora a nižší spotřeba energií v domě, ale i úleva pro životní prostředí.

1.10.2019

Úsporné stavby mají zelenou, o dotace je enormní zájem.

Nejeden stavebník se bude muset od příštího roku zamyslet nad energetickou náročností svého budoucího domu. Od ledna příštího roku vstupují v platnost přísnější normy pro spotřebu energií v nových domech.

18.04.2019

Dubnová Priorita přináší další vlnu zateplování

Fasáda, okna, dveře, osvětlení, to vše a nejen to může ozdobit veřejnou budovu i ve vaší obci. Na začátku května startuje dotační výzva na zateplování veřejných budov.

03.04.2019

Nová zelená úsporám je v kurzu, dotace vám uspoří i statisíce

Zrekonstruovat nebo postavit dům není nic snadného. Chce to pečlivě plánovat a dobře počítat. S penězi vám může znatelně pomoci dotační program Nová zelená úsporám. V době rostoucích výdajů za bydlení dokáže ušetřit i stovky tisíc korun. Stačí myslet chytře a trochu více ekologicky.

22. 06. 2018

Nová kalkulačka NZÚ spočítá nejen dotaci, ale i úspory, návratnost či náklady na provoz

Kalkulačka pro výpočet dotace z programu Nová zelená úsporám není žádnou novinkou. Pravidelně ji využívají tisíce zájemců o příspěvek. Nyní pro vás MŽP připravilo její vylepšenou verzi.

© 2008 výškové práce SOVA || Havai - tvorba webových stránek || mail